Ścieżki

Low-Code
Michał Guzowski & Łukasz Bujło

Uczestnicy tej ścieżki dowiedzą się więcej o najważniejszych platformach Low Code, ich możliwościach i ograniczeniach, a także nauczą się, jak mogą zastosować te narzędzia do szybkiego tworzenia i testowania swoich pomysłów na aplikacje. Ścieżka obejmie również praktyczne warsztaty, na których uczestnicy będą mieli szansę samodzielnie stworzyć swoje pierwsze aplikacje za pomocą narzędzi Low Code.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą poszukującym sposobu na szybkie testowanie nowych pomysłów, menedżerem chcącym zwiększyć efektywność swojego zespołu, czy po prostu osobą zainteresowaną technologią, ścieżka Low Code pokaże Ci, jak łatwo i efektywnie można tworzyć aplikacje.

NoCode x AI
Paweł Płowiec & Piotr Bombol

W ramach tej ścieżki uczestnicy nauczą się, jak narzędzia No Code w połączeniu ze sztuczną inteligencją (AI) umożliwiają łatwe projektowanie, tworzenie, rozwijanie, oraz wdrażanie aplikacji i usług, bez konieczności pisania kodu.

Ścieżka obejmuje prelekcje oraz warsztaty z wykorzystania narzędzi No Code i AI, a także przypadki użycia demonstrujące, jak mogą być wykorzystane w różnych sektorach. Będzie to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zrozumieć i wykorzystać potencjał AI.

Ta ścieżka jest przeznaczona zarówno dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę, jak i tych które nie mają doświadczenia technicznego, ale są zainteresowane wykorzystaniem szerokiej gamy narzędzi do automatyzacji procesów i tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

ścieżka Zmiany
Anita Przybył & Beata Mosór

Ta ścieżka konferencji No Code Days została zaprojektowana z dwoma perspektywami: indywidualną i organizacyjną, skupiając się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi No-Code i Low-Code. Dla osób rozważających karierę w tej dziedzinie, odpowiemy na pytania dotyczące przyszłości IT w kontekście No Code i Low Code. Pokażemy, jak te narzędzia mogą wpływać na efektywność pracy, usprawniać procesy i pomagać w kontrolach firmowych. Chcemy podzielić się historiami o przebranżowieniu i zmianie ścieżki kariery w kierunku No Code i Low Code, aby pokazać praktyczne doświadczenia i inspiracje. Na poziomie organizacyjnym, skupimy się na wyzwaniach i możliwościach związanych ze zmianą skierowaną na wykorzystanie No Code i Low Code. Omówimy, jak przygotować firmę do tej zmiany, jakie wyzwania mogą napotkać i jakie są doświadczenia tych, którzy już się z nimi mierzą. Zasób ludzki, takie jak Citizen Developers i Fusion Teams, odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu zmianą, komunikacji i współpracy między osobami o różnych kompetencjach. Przyłącz się do nas na tej ścieżce, aby dowiedzieć się więcej o praktycznym wykorzystaniu No Code i Low Code, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i organizacyjnym. CHCESZ ZGŁOSIĆ SWOJĄ SESJĘ? Chcemy usłyszeć wasze doświadczenia z wprowadzaniem zmian na poziomie organizacji i dowiedzieć się, jak No Code i Low Code wpływają na wasze codzienne operacje i strategiczne decyzje.