Prelegenci

 • Ryszard Czernik

  Ryszard Czernik /Widelab.co

  As an expert in No-code development and experienced product designer, I am driving the no-code team at Widelab and in the past spearheaded the Tonik No-code team. Passionate about problem-solving, I thrive at the intersection of code and no-code solutions, focusing on delivering polished, user-centric solutions.
 • Piotr Domejko

  Piotr Domejko /X-ONE

  Piotr Domejko, Backend Team Leader w X-ONE:Doświadczenie w projektowaniu i implementacji rozwiązań informatycznych rozwija od 5 lat, od ponad roku jako Backend Team Leader w X-ONE. Swoje umiejętności kształtował jako Inżynier ds. oprogramowania i Software Developer. Pasję w obszarze rozwoju oprogramowania z powodzeniem przekuwa w realne korzyści biznesowe. W poszukiwaniu balansu pomiędzy rozwiązaniami low-code/no-code, a tradycyjnym programowaniem kieruje się optymalnym wykorzystaniem technologii w każdym projekcie.
 • Mikołaj Grelewicz

  Mikołaj Grelewicz /2easy Studio

  Mikołaj Grelewicz is an accomplished professional with a strong foundation in financial economics and engineering, holding degrees from the University of Oxford and University College London. Currently, he is the co-founder of the no-code agency 2easy, where he drives the implementation of innovative solutions for clients, demonstrating a keen ability to translate complex problems into user-friendly technologies. His diverse background includes roles in innovation consulting in Kenya, leading special projects in e-commerce in Poland, and strategy consulting with McKinsey & Company across Europe. Mikołaj is not only recognized for his professional achievements but also for his social impact work in Uganda and his passion for volleyball and innovative technologies. Fluent in multiple languages, his global perspective and multifaceted skills contribute significantly to his current focus on no-code solutions, making technology accessible and efficient for businesses.
 • Kamil Jaworski

  Kamil Jaworski /mBank S.A.

  Od 10 lat zawodowo zajmuję się automatyzacją wniosków i procesów, a od 8 lat ściśle współpracuję przy wdrażaniu zmian na platformie BPMS oraz systemach satelickich w mBanku. Kieruję zespołami Scrumowymi, które realizują biznesową wizję produktów na formularzach wnioskowych Eximee (front-end) oraz w procesach na platformie BPMS. Pracujemy na najnowszych standardach UI/UX. Projektując rozwiązania razem z naszymi klientami w praktyce wykorzystujemy Design Thinking. Automatyzacja oraz ciągłe poszukiwanie optymalizacji i usprawnień towarzyszą mi zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 
 • Łukasz Jędrasiak

  Łukasz Jędrasiak /havenocode

  I am a no-code / low-code developer working for havenocode software development company. I specialize in business process automation with artificial intelligence. In my off-the-clock time, I build the 'AI Lab' app – an all-in-one tool for prompt engineers and AI developers to experiment with Large Language Models.
 • Sylwia Piniarska - Doman

  Sylwia Piniarska - Doman /X-ONE

  Sylwia Piniarska-Doman, Chief Project Officer w X-ONE:Związana z zarządzaniem projektami IT od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywała jako Project Manager, Team Leader oraz Head of Project Management w różnych branżach. Od 2019 roku związana z X-ONE, gdzie aktywnie uczestniczy w realizacji projektów, wykorzystując innowacyjne rozwiązania do usprawniania komunikacji i efektywności działań. Pasjonatka nowych technologii, stale poszukująca możliwości implementacji rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję dla optymalizacji procesów biznesowych.
 • Kamil Porembiński

  Kamil Porembiński /Don't Exists / Qlos

  Kamil Porembiński to ekspert IT oraz cyberbezpieczeństwa z pasją do nurkowaia, podróży i latania samolotem. Jako założyciel firmy hostingowej Thecamels oraz architekt systemowy z wieloletnim doświadczeniem, pomaga freelancerom i firmom w projektowaniu systemów o wysokiej dostępności oraz optymalizacji procesów biznesowych. Specjalizuje się w security, tworzeniu rozwiązań chmurowych i prowadzeniu szkoleń z bezpieczeństwa w sieci w sposób przyjemny, interaktywny i z humorem. Dzięki jego wsparciu, Twoja firma może bezpiecznie rozwijać się w świecie online.
 • Beata Putkowska

  Beata Putkowska /Autopay S.A.

  Jestem front-end developerką i certyfikowaną testerką dostępności (Trusted Tester). Od kilku lat dzielę się swoją wiedzą o dostępności cyfrowej z osobami z branży IT (programiści, designerzy, testerzy) oraz tymi, które chciałby dopiero zacząć swoją karierę. Zależy mi, aby temat dostępności cyfrowej docierał do wszystkich osób mających wpływ na tworzenie usług i produktów cyfrowych.
 • Paula Skrzypecka

  Paula Skrzypecka /Creativa Legal

  Dr nauk prawnych, starsza prawniczka i liderka zespołów tech i e-com w Creativa Legal, wykładowczyni. Specjalizuję się w prawie nowych technologii, w tym obsłudze startupów, firm technologicznych, ochronie danych osobowych, a także wspieram wdrożenia korzystania z technologii, w tym tworząc polityki i prowadząc szkolenia związane z bezpiecznym korzystaniem z AI. 
 • Klaudia Szostok

  Klaudia Szostok /Tutlo

  Miłośniczka technologii i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają człowieka i biznes.
 • Łukasz Zajączkowski

  Łukasz Zajączkowski /Developico