Prelegenci

 • dr Maciej Chrzanowski

  dr Maciej Chrzanowski /MECH SP. Z O.O.

  Menedżer projektów IT z 12-letnim doświadczeniem (DevOps, ITIL, MoR, MoV, AgilePM, PRINCE2, P3O, MoP, MSP, IPMA C). Zwiększa produktywność ludzi i firm poprzez szkolenia i konsulting w tematyce generatywnej sztucznej inteligencji i no-code automation.
 • Michał Guzowski

  Michał Guzowski /Developico

  Jestem Michał Guzowski. Rocznik ’88.Przedsiębiorca, strateg Sales & Marketing, architekt IT, ex-programista
 • Dawid Ostręga

  Dawid Ostręga /Leaders Island

  Najlepszy trener wśród manedżerów i odwrotnie. Menedżer z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Obecnie jest mentorem w Leaders Island, wcześniej z sukcesem zajmował się zarządzaniem spółek i budowaniem zespołów w firmach takich jak m.in. IBM, Shell Energy, Amazon, SolarWinds, SKK S.A, SG Digital i EPAM Systems. Równocześnie jest trenerem futbolu amerykańskiego krakowskiej drużyny Kraków Football Kings, z którą zdobył dwa złote medale mistrzostw polski. Jako trener duży nacisk kładzie na rozwój młodzieży oraz mocno wspiera lokalne aktywności społeczne.O jego osiągnięciach i sukcesach można przeczytać na: https://www.linkedin.com/in/ostregaJest również wykładowcą w Talent Management in Tech Companies na AGH, oraz studiach executive MBA i MBA na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym, i gdańskim Merito.  Dawid jest także harcmistrzem, gdzie oprócz funkcji w Głównej Kwaterze Harcerzy, poprowadził dwie drużyny do zwycięstwa na VI i VII światowym zlocie ZHP dz. pgK.Bierze udział w licznych wystąpieniach. Specjalizuje się w prelegencjach, które dotyczą budowania zespołów oraz z wprowadzania nowych procedur organizacyjnych.  Mocnym punktem są także wystąpienia motywacyjne, w których demonstruje połączenia świata biznesu i sportu  Tematyka jego prelekcji jest ściśle związana z jego doświadczeniami, pracą i pasjami.
 • Tomasz Poszytek

  Tomasz Poszytek /KDW

  Wierzy w umożliwienie organizacjom bardziej wydajnej pracy, poprzez zwiększanie ich efektywności w drodze cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Posiada silne zaplecze analityczne, będąc analitykiem biznesowym od przez wiele lat. Ekspert w zakresie Power Platform (wyróżniony tytułem Microsoft Most Valuable Professional – MVP w zakresie Business Applications, właściciel licznych certyfikatów i tytułu Microsoft Certified Trainer – MCT). Posiada również duże doświadczenie w innych platformach do budowania procesów (m. in. Nintex czy Webcon). Stale się uczy, by być na bieżąco i móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko z klientami, ale także z członkami społeczności. Tworzy procesy biznesowe i aplikacje, które użytkownicy mogą łatwo zaadoptować i szybko zrozumieć. Ogólnie rzecz biorąc, przekształca procesy, aby były łatwiejsze i bardziej niezawodne. Współorganizator konferencji Microsoft w Polsce oraz aktywny członek społeczności, bloger i międzynarodowy prelegent.
 • Krzysztof Rakowski

  Krzysztof Rakowski /eMAG, Nerd Management

  Krzysztof Rakowski jest doświadczonym liderem. Zaczynał w branży IT dwadzieścia lat temu jako webdeveloper. Obecnie jest dyrektorem pionu Supply Chain Management oraz warszawskim hubem IT firmy eMAG - lidera e-commerce w Europie południowo-wschodniej. Odpowiada za 9 zespołów developerskich i produktowych w dwóch krajach. W swojej pracy kieruje się transparencją i stawianiem człowieka na pierwszym miejscu. Uwielbia się uczyć i pomagać innym w rozwoju. Współprowadzi wideo podcast Nerd.Management, skierowany do świeżo upieczonych i przyszłych liderów w IT.
 • Paweł Rekowski

  Paweł Rekowski / eMAG, Nerd Management

  Człowiek wielu pasji i zawodów - Przedsiębiorca, Programista, Lider, Mówca, Trener, Podcaster oraz finalista konkursu IT Manager of Tomorrow Awards, a poza tym tata dwóch rozrabiaków, poszukujący skutecznych sposobów jak Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej. Od ponad 14 lat w branży IT - od początku związany z PHP. Pracował dla takich marek jak Oferia, Allegro czy BlaBlaCar. Obecnie Team Leader w eMAG. Miłośnik ostrych brzmień, skutecznej komunikacji oraz uświadamiania programistów ile kosztuje ich praca. Razem z Krzysztofem prowadzi wideo podcast Nerd.Management, skierowany do świeżo upieczonych i przyszłych liderów w IT.
 • Grzegorz Tukaj

  Grzegorz Tukaj /Grzegorz Tukaj

  Standaryzuje, tworzy i automatyzuje procesy biznesowe (marketing, sprzedaż). Dzięki doświadczeniu zarówno w eCommerce (B2C / B2B) oraz w usługach B2B, ma pełen przekrój procesów.
 • Tomasz Wesołowski

  Tomasz Wesołowski /Cluee.app

  Założyciel Cluee.app, platformy dla developerów do zarządzania projektami no-code. Wcześniej przez sześć lat pełniłem funkcję dyrektora generalnego i współzałożyciela Edward.ai, gdzie stworzyliśmy asystenta AI do wsparcia przedstawicieli sprzedaży terenowej. Przed tym, przez ponad dekadę byłem dyrektorem zarządzającym w Empathy-Internet Software House oraz pełniłem funkcję zarządzającego partnera i członka zarządu w Unity Group.Prywatnie interesuję się projektowaniem interfejsów użytkownika, przyszłością związaną z nowymi sposobami pracy oraz sposobem w jaki sztuczna inteligencja wpływa i będzie wpływać na nasze życie zawodowe.