Rada Programowa

 • Krzysztof Kempiński

  Krzysztof Kempiński /Kempiński Solid Company

  Ścieżka:
  Ekspert w branży IT, w której działam od 2005 roku. Zawodowo zajmuje się tworzeniem backendu aplikacji internetowych oraz zarządzaniem działami IT. Prowadzi podcast "Porozmawiajmy o IT". Dzieli się wiedzą występując na konferencjach branżowych. Autor bestsellerowej książki "Marka osobista w branży IT".
 • Maciej Chrzanowski

  Maciej Chrzanowski /maciejchrzanowski.com

  Ścieżka:
  Trener produktywności w maciejchrzanowski.com. Prowadzi szkolenia i konsulting w tematyce AI i automatyzacji. Menedżer projektów IT z 12-letnim doświadczeniem (certyfikowany: DevOps®, ITIL®, MoR®, MoV®, AgilePM®, PRINCE2®, P3O®, MoP®, MSP®, IPMA® C). Wykładowca w Politechnika Rzeszowska, Akademia Leona Koźmińskiego.
 • Michał Guzowski

  Michał Guzowski /Developico

  Ścieżka:
  Ekspert i entuzjasta nowych technologii. Ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader. W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji, Integracji i Zrównoważonego rozwoju: Developico oraz Akademii Aplikacji. Wykładowca, członek rad programowych, prelegent, współzałożyciel pierwszej społeczności Power Platform w Polsce, od 2020 rokrocznie odznaczany tytułem Microsoft Most Valuable Professional. Jest także inicjatorem konferencji NoCodeDays – pierwszego w Polsce wydarzenia skupiającego entuzjastów, citizen developerów i ekspertów No-Code i Low-Code w Polsce. Aktywny na LinkedIn. Swoje luźne przemyślenia spisuje na swoim blogu https://michalguzowski.pl/. Prywatnie ojciec dwóch synów, mąż, gracz komputerowy i zagorzały słuchacz audiobooków. Dookoła IT interesuje się modelami biznesowymi, sprzedażą, startupami, psychologią i zarządzaniem.