Social Media Social Media Social Media

Czy No Code Days 2022 jest dla Ciebie?

  • Tak, jeśli masz naturalny drive do stałego ulepszania rozwiązań i chcesz wymienić doświadczenia z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.
  •  Tak, jeśli ciekawią Cię przyszłościowe narzędzia, używane przez rynkowych liderów, takich jak Carlsberg, IKEA, PEPSI, czy Toyota. 
  • Tak, jeśli planujesz zgłębić swoją wiedzę z zakresu Low-Code i No-Code,
    a tym samym wpłynąć na jakość i wydajność pracy swojej czy pracowników.

No Code Days 2022 to wydarzenie dedykowane specjalistom i entuzjastom Low-Code/No-Code na każdym poziomie zaawansowania.

Jeśli dobrze znasz branżę Low-Code/No-Code i szukasz przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz podniesienia kwalifikacji, z pewnością odnajdziesz się wśród naszej wirtualnej społeczności.

Jeśli nie działasz w branży IT, ale postrzegasz rozwiązania Low-Code i No-Code jako sposób na przyspieszenie monotonnych czynności i sprawne kontrole
w Twojej firmie, gwarantujemy, że na naszej konferencji znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania czy wątpliwości. No Code Days to również idealne miejsce dla osób zamierzających zmienić swoją karierę i rozpocząć nowy rozdział zawodowy w branży Low-Code/No-Code. Nasza No-Code’owa przestrzeń zapewni Wam efektywny networking i wymianę wiedzy na najwyższym poziomie.